Maak nu een afspraak voor een bezoek aan de winkel! Maak afspraak

Showroom op afspraak

Na 28 april is onze showroom geopend op afspraak. U mag zonder afspraak gewoon binnen komen maar wij kunnen niet garanderen dat er een adviseur beschikbaar is om u te helpen.

locatie-bergschenhoek-paul-en-paul.jpg

Bergschenhoek

Hoofdkantoor & Showroom
Weg en Bos 107
2661 DM Bergschenhoek

Telefoon 010 - 524 90 40
E-mail bergschenhoek@paulenpaul.nl

» Routeplanner

Openingstijden

Maandag t/m donderdag:  9:00 - 17:00
Vrijdag:                                 9:00 - 16:00
Zaterdag:                             10:00 - 16:00

» Maak afspraak

locatie-krimpen-ad-ijssel-paul-en-paul.jpg

Krimpen a/d IJssel

Showroom
Stad en Landschap 23
2923 BK Krimpen aan den IJssel

Telefoon 0180 - 229 229
E-mail krimpen@paulenpaul.nl

Lees Meer »Routeplanner »

Openingstijden

Dinsdag t/m donderdag:   9:00 - 17:00
Vrijdag:                                9:00 - 16:00
Zaterdag:                            10:00 - 16:00

» Maak afspraak

Nieuwerbrug.jpg

Nieuwerbrug aan den Rijn

Showroom
De Bree 15
2415 BE Nieuwerbrug aan den Rijn

Telefoon 0348 - 68 89 23
E-mail nieuwerbrug@paulenpaul.nl

Lees Meer  »Routeplanner  »

Openingstijden

Dinsdag t/m donderdag:   9:00 - 17:00
Vrijdag:                                9:00 - 16:00

» Maak afspraak

Afdeling

Vraag

E-mailadres

Verkoop Alle offerte-aanvragen & inplannen meet afspraken verkoop@paulenpaul.nl
Planning Levertijden & inplannen montage afspraken planning@paulenpaul.nl
Marketing Voor alle aanvragen rondom sponsoring & marketing marketing@paulenpaul.nl
Administratie Facturen & overige adminstratieve verwerking administratie@paulenpaul.nl
Klantenservice Nazorg, onderhoud & klachten klantenservice@paulenpaul.nl

Afspraak in de winkel

De exacte tijd en datum worden bevestigd via de telefoon
De exacte tijd en datum worden bevestigd via de telefoon

Table snippet

Scroll naar boven