Maak nu een afspraak voor een bezoek aan de winkel! Maak afspraak

Contact

Kom eens langs in één van onze showrooms

locatie-bergschenhoek-paul-en-paul.jpg

Bergschenhoek

Hoofdkantoor & Showroom
Weg en Bos 107
2661 DM Bergschenhoek

Telefoon 010 - 524 90 40
E-mail bergschenhoek@paulenpaul.nl

» Routeplanner

Openingstijden

Vanaf 3 maart bezoek winkel mogelijk op afspraak

Maandag t/m vrijdag
09.00 tot 17.00

Zaterdag
10.00 tot 16.00

Zondag
Gesloten

» Maak afspraak

locatie-krimpen-ad-ijssel-paul-en-paul.jpg

Krimpen a/d IJssel

Showroom
Stad en Landschap 23
2923 BK Krimpen aan den IJssel

Telefoon 0180 - 229 229
E-mail krimpen@paulenpaul.nl

Lees Meer »Routeplanner »

Openingstijden

Vanaf 3 maart bezoek winkel mogelijk op afspraak

Dinsdag t/m vrijdag
10.00 tot 17.00

Zaterdag
10.00 tot 16.00

Zondag & maandag
Gesloten

» Maak afspraak

Nieuwerbrug.jpg

Nieuwerbrug aan den Rijn

Showroom
De Bree 15
2415 BE Nieuwerbrug aan den Rijn

Telefoon 0348 - 68 89 23
E-mail nieuwerbrug@paulenpaul.nl

Lees Meer  »Routeplanner  »

Openingstijden

Vanaf 3 maart bezoek winkel mogelijk op afspraak

Maandag t/m donderdag
10.00 tot 17.00

Vrijdag & Zaterdag
10.00 tot 16.00

Zondag
Gesloten

» Maak afspraak

Afdeling

Vraag

E-mailadres

Verkoop Alle offerte-aanvragen & inplannen meet afspraken verkoop@paulenpaul.nl
Planning Levertijden & inplannen montage afspraken planning@paulenpaul.nl
Marketing Voor alle aanvragen rondom sponsoring & marketing marketing@paulenpaul.nl
Administratie Facturen & overige adminstratieve verwerking administratie@paulenpaul.nl
Klantenservice Nazorg, onderhoud & klachten klantenservice@paulenpaul.nl

Afspraak in de winkel

De exacte tijd en datum worden bevestigd via de telefoon
De exacte tijd en datum worden bevestigd via de telefoon
Contactgegevens

Uw afspraak wordt zo snel mogelijk bevestigd via telefoon of e-mail.

Table snippet

Scroll naar boven